Nabídka pracovní příležitosti:
Nabízíme práci zdravotní sestry na plný úvazek tj. 40 hod./týdně. Pracovní doba rámcově odpovídá ranním směnám v pracovních dnech. Předpokladem je vzdělání SŠ/VŠ patřičného směru a podmínkou i odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění + osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra. Pracovní činnost na dané pozici vyžaduje od zájemce zodpovědnost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost při práci s klienty. Příchod nových technologií do medicíny zejména pro potřeby nemocných s diabetem dále žádá ochotu a zájem učit se novým věcem. Práce s PC v rozsahu základních aplikací Windows je značnou částí pracovní náplně. Jistě jsou výhodou určité zkušenosti s prací s některým z informačních systémů ve zdravotnictví.

Práce v diabetologické ambulanci je spojena s ochotou prohlubovat znalosti v oblasti výživy a látkové výměny a dále se detailně seznámit s principy dietních opatření. K získání potřebných dovedností poskytneme potřebné zaškolení.
Nejzazším termínem nástupu do pracovního poměru je 1.1.2018. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou v trvání 1 roku s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou. Termín pohovoru nezbytného pro přijetí bude stanoven na základě vzájemné dohody.

Měsíční mzda za odvedenou práci je v základu stanovena na 27 000 – 30 000 Kč. Další finanční ohodnocení se bude odvíjet od úspěšnosti při plnění pracovních úkolů. Pracovní pozice je spjata s možností čerpat 25 dnů řádné dovolené. Stravování (obědy) jsou zajištěny zaměstnavatelem v místě výkonu pracovní činnosti.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na firemní mailové adrese info@interna-diabetologie.cz. Zájemci budou informováni o možných termínech pohovoru v rámci výběrového řízení, které budou probíhat zejména v průběhu konce října a listopadu 2017 v odpoledních hodinách v prostorách ambulance na poliklinice v Hlučíně.